Allahindlus!

DEIR-komplekt

Original price was: 75,00 €.Current price is: 50,00 €.

Raamatut müüb TeadlikMaailm.ee e-pood https://teadlikmaailm.ee/product/deir-komplekt/

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

AUTOR: DMITRI VERIŠTŠAGIN
DEIR-i raamatusari käsitleb teemat – kuidas meie teadvustamata mõttemustrid koos meie autonoomsesse närvisüsteemi sisse treenitud refleksidega mõjutavad vaikselt, kuid järjepidevalt kogu meie elu. Mille kohta me tihti ise ütleme, et see on meie saatus, mida me ei saa muuta. See puudutab nii meie tervist, kui ka suhteid ja meie endi isiksust.
DEIR-i süsteemi, mida siinkohal Teile tutvustame, juured on sügaval nõukogude ajas. Kui kommunistlik partei ja valitsus otsisid Teid. Kuidas anda tolleaegsetele liidritele karismaatilisi isikuomadusi, kuidas õpetada neid toime tulema stressiga, et nad oleksid terved ning kuidas õpetada neid mitteverbaalselt ja verbaalselt oma sõnumit efektiivselt kohale viima. Selline ülesanne anti lahendada psühholoogide uurimisrühmale, kes tegelesid sellega mitmeid aastaid. Nad said valmis õpetamismetoodika, kuid siis kadus igavikku selle töö tellija.
Peale mõne aastast segadust otsustasid metoodika autorid hakata seda juba uues ühiskonnas tavalistele inimestele õpetama. Sellest hetkest peale on see metoodika pidevalt arenenud, erinevatel kursustel, mille arv läheneb 150-le, on osalenud tuhanded inimesed ning koolil on ligikaudu 200 esindust erinevates linnades, mis asuvad erinevates riikides. Raamatute lugejaskond ulatub tänasel päeval hinnanguliselt 10 000 000 inimeseni.