Algkursus

149 289 

Valides endale koolituse ALGKURSUS, teed algust uuel teel.
Kursus toimub mitmest moodulist. Kursust juhendab Ylar Lindepuu!

 

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

MIS ON SELGELTNÄGEMINE,SELGELTKUULMINE,-TUNDMINE,-MÕISTMINE JA-TEADMINE?

Selleks, et selgeltnägemise fenomeni sügavamalt mõista, räägime kõigepealt lahti, kuidas aju muudab väljastpoolt tuleva informatsiooni meie mõistusele arusaadavateks kujunditeks. Sest informatsioon on ainult vibratsioon, millel on oma lainepikkus. Teadupärast värvidel on oma lainepikkus, helidel on oma lainepikkus, lõhnadel on oma lainepikkus, maitsetel on oma lainepikkus ja emotsioonidel on oma lainepikkus. Aju peab ju kuidagi need vibratsioonid meile kujunduteks muutma, mida me oleme harjunud nimetama värvideks, häälteks, maitseteks, lõhnadeks ja emotsioonideks. Räägime kuidas alateadvus aju salvestatud kujundeid kasutab. Läbi selle mõistmise on mõistusel parem aru saada, mis on selgeltnägemine, selgelt kuulmine, selgelt tundmine, selgelt mõistmine ja selgelt teadmine.

KUIDAS MÕTTED TULEVAD JA KUIDAS NEED FORMULEERUVAD?

Proovige selgitada inimesele kuidas maitseb ja näeb välja sidrun, kui ta seda eluski näinud ei ole. Kui alateadvuses ei ole salvestatud vastavat kujundit, siis meie mõistus ei oska meile seda selgitada. Tundub ju lihtne, sest oleme kõik seda maitsnud-näinud, meile tundub see iseenesest mõistetav arusaam. Aga proovime teistsuguse kujundiga. Käisin kunagi reisil väga eksootilisel maal ja mul oli au näha ja maitsta puuvilja nimega “Karamba”, see on eurooplasele suhteliselt tundmatu puuvili. Kas tuli mingisugust ettekujutust? Kas mõistus leidis midagi alateadvusest?

MIS ON TEGELIKULT ALATEADVUS?

Päris tihti olen kuulnud inimesi ütlemas, et “miski mind hoiatas” selle pettuse eest. Kui te sõidate autoga, siis tunnete auto gabariite piisavalt hästi, et pea ei peaks pöörlema nagu “google maps” kaamera. Päris tihti tuleb ette, kui inimene teile midagi öeldes avab suu, aga te justkui teate mida ta teile rääkima hakkab. Kui satute mingisse situatsiooni, siis mõistate imestusega, justkui teadsite et niimoodi juhtub. Sarnaseid situatsioone võiks veelgi hulgaliselt üles loetleda, mida võiks nimetada alateadlikuks info liikumiseks. Kursusel räägime mis alateadvus on ja kuidas sealt lihtsam infot kätte saada oleks.