“MÕJUTAMINE”

15,00 

Laost otsas

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

DEIR – JÄRJEPIDEV ENERGEETILIS-INFORMATIIVNE ARENG. KOLMAS ASTE

AUTOR: DMITRI VERIŠTŠAGIN

Dmitri Verištšagin on vene uurija, kes lõi koos kolme kolleegiga 1980 aastatel Nõukogude Liidus salajases psühholoogia uurimislaboris metoodika, kuidas iga inimene võib arendada välja temas seni varjul olnud võimed. Praegu on need teadmised levima hakanud juba kogu maailmas. Seda raamatusarja on tõlgitud kümnetesse eri keeltesse ja müüdud miljonites eksemplarides.

Mõjutamine III aste: mitteverbaalse suhtlemise kunst – koondnimega “Juhtimine”

– saad aru milles juhtimine tegelikult seisneb
– õpid lahendama raskeid olukordi
– õpid juhtima teiste tegemisi
– õpid saama teiste inimeste tähelepanu

Inimene on karjaloom ning ei suuda enamasti jääda ellu väljaspool inimühiskonda. Seega peame me kõik suuremal või vähemal määral teiste inimestega suhtlema. See vastastikune mõju võib olla meile aga kas soodne või ebasoodne, need nähtamatud sidemed meie ja teiste ühiskonna liikmete vahel määravad meie koha sootsiumis ja enamikule inimestele näib, et nad ei suuda teha midagi, et oma positsiooni muuta. Koolis õpitust pole ka abi – selliseid teadmisi saab süstemaatiliselt omandada vaid suurriikide eriteenistuste erikursustel. Nüüd võimaldame Teil tutvuda Teile Nõukogude Liidu salajases psühholoogia uurimislaboris valminud enesemuutmise metoodikaga.

DEIR-i teadliku enesemuutmise kursuse esimene raamat käsitles seda, kuidas vabaneda meie kõikidest nähtavatest ja nähtamatutest alateadvuse mõjutajatest, et oleksime võimelised tegutsema ka täiesti teadlikult ning sõltumatult sellest, mida keegi meist arvab või ei arva.
Teises raamatus käsitlesime põhiliselt seda, mida teha selle vabadusega, mille saime läbi isikliku vabanemise võõrastest mõjudest, ning vaatlesime kuidas määratleda oma tõelisi elulisi eesmärke, mis on ainult meile olulised ning mida keegi teine meie eest ellu viia ei saa.
Käesolevas kolmandas raamatus pöördume uuesti tagasi inimeste vaheliste sidemete juurde, kuid praegu vaatame maailma juba teisest vaatepunktist – õpime seda kuidas ise aktiivselt mõjutada inimesi enda ümber nii, et nad aitaksid meil rõõmuga saavutada meile vajalikke eesmärke, mida õppisime teises raamatus seadma. Selleks peame me muidugi kõigepealt ise järjekordselt muutuma ja nüüd omandamegi võtted, kuidas ennast teadlikult ringi programmeerida meid ümbritseva muutmiseks.

ISBN  9789949811663

ILMUMISAASTA   2016

KEEL  eestikeelne

FORMAAT  Pehmekaaneline

LEHEKÜLGI  lk 233

‘MÕÕT  210x138x10 (mm)

TÕLKIJA  Allar Sooneste

KIRJASTUS  OpiusTao OÜ