“NAISELIK VÄGI”

15,00 

Laost otsas

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

AUTOR: DMITRI VERIŠTŠAGIN

Dmitri Verištšagin on vene uurija, kes lõi koos kolme kolleegiga 1980 aastatel Nõukogude Liidus salajases psühholoogia uurimislaboris metoodika, kuidas iga inimene võib arendada välja temas seni varjul olnud võimed. Praegu on need teadmised levima hakanud juba kogu maailmas. Seda raamatusarja on tõlgitud kümnetesse eri keeltesse ja müüdud miljonites eksemplarides.

Meie suhtlemisest 10% toimub verbaalselt ja 90% mitteverbaalselt, 10% teadlikult ja 90% teadvustamata. Selles raamatus on harjutused, kuidas õpetada enda teadvustamata minale mitteverbaalset kommunikatsiooni. Selle kaudu õpime maailma teisiti tunnetama ja ka meid hakatakse hoopis teisiti vastu võtma. See raamat on naiselikust väest – see on salapärane fenomen, mida on raske defineerida, kuid mille olemasolu või puudumist me kõik kohe tajume.

Raamat “Naiselik vägi” on kirjutatud armastusega Teile, tuues välja naiseliku isikupära ja omadused. Ta aitab avada kogu Teie imelise väe ja kordumatu naiseliku energia, mis on juba muinasajast ligi meelitanud kuningaid ja rüütleid.

Sellist väge, mis loob armastust ja harmooniat selles maailmas…

ISBN  9789949389766

ILMUMISAASTA      2016

KEEL  eestikeelne

FORMAAT  Pehmekaanelin

LEHEKÜLGI  174 lk

‘MÕÕT  210x138x10 (mm)

TÕLKIJA  Olga Mitt

KIRJASTUS  OpiusTao OÜ